Напівфабрикати


Напівфабрикати

Наші заморожені напівфабрикати мають сезонність в виробництві. На жаль зараз всі залишки розпродані, але з нетерпінням чекатимемо новий сезон!

Ознайомтесь з асортиментом. Ми можемо повідомити про наявність, тільки натисніть на кнопку біля продукту, що зацікавив;)


Котлети з дикого кабана для бургера
NEW

Котлети з дикого кабана для бургера...

100% м'ясо дикого кабана..

75.00 грн.

Тушковане мясо оленя

Тушковане мясо оленя

Немає часу або можливості готувати? Але якість харчування не повинна страждати. Готова страва з оленини покорила всіх, хто вже куштував:- спеціальний реторт пакет зберігає якісні властивості ..

170.00 грн.

Вареники з м'яса дичини, 400 г

Вареники з м'яса дичини, 400 г

Вареники з м'яса дикого кабана, козулі та оленини. Для фаршу використовується тільки м'ясо диких тварин і спеції. Ніяких інших добавок. Заварне тісто, ручне ліплення..

295.00 грн.

Пельмені  з  качки, 400 г
NEW

Пельмені з качки, 400 г

Пельмені з м'яса качки. Для фаршу використовується тільки м'ясо качки  і спеції. Ніяких інших добавок. Заварне тісто, ручне ліплення..

175.00 грн.

Пельмені  з дичини оригінальні, 400 г

Пельмені з дичини оригінальні, 400 г...

Пельмені з м'яса дикого кабана і оленини. Для фаршу використовується тільки м'ясо диких тварин і і спеції. Ніяких інших добавок. Заварне тісто, ручне ліплення..

195.00 грн.

Пельмені з кролика, 400 г
NEW

Пельмені з кролика, 400 г

Пельмені з м'яса кролика. Для фаршу використовується тільки м'ясо кролика  і спеції. Ніяких інших добавок. Заварне тісто, ручне ліплення..

215.00 грн.

Пельмені з нутрії, 400 г
NEW

Пельмені з нутрії, 400 г

Пельмені з м'яса нутрії. Для фаршу використовується тільки м'ясо нутрії  і спеції. Ніяких інших добавок. Заварне тісто, ручне ліплення..

220.00 грн.

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)